GPS Loc

je unikátní lokalizační a zabezpečovací systém na ochranu Vašeho majetku. Je určený na lokalizaci, online sledování polohy a střežení vozidel, motocyklů, čtyřkolek, skútrů, lodí, pracovních strojů, návěsů, obytných karavanů, přepravovaného zboží a jiného nemovitého majetku.

android

Kvalitní lokalizační zařízení

se zárukou 24 měsíců

Non stop online

přístup odkudkoli přes přehledné uživatelské rozhraní

Mobilní aplikace

pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS

Bezkonkurenční cena

zahrnuje lokalizační zařízení, SIM kartu a předplacený datový přenos na dobu 12 měsíců

Rychlá instalace zařízení

jednoduché nastavení funkcí, intuitivní ovládání systému

Spolehlivá lokalizace

pomocí družicových polohových systémů GPS, GLONASS a GSM sítě

Unikátní online lokalizační a zabezpečovací systém

Objednáním produktu GPS Loc získáte kompletní řešení – lokalizační zařízení s aktivní SIM kartou a předplaceným datovým paušálem na 12 měsíců. Paušál zabezpečuje přenos dat mezi lokalizátorem a serverem GPS Loc a je platný v rámci Evropské Unie a Švýcarska. Po uplynutí předplaceného období je možné službu jednoduše prodloužit za velmi výhodných podmínek na další období.

Zabezpečená komunikace

Každému zákazníkovi systému GPS Loc je přidělený samostatný účet, pod kterým se bude přihlašovat do uživatelského rozhraní, anebo aplikace. Přístup k tomuto účtu je zabezpečený jménem a heslem. Servery GPS Loc využívají ke komunikaci zabezpečené připojení (https) s nejvyšším stupněm ochrany pomocí SSL protokolu s certifikátem EV, jaký využívají i banky při zabezpečování ochrany účtů internetbankingu.

Webové uživatelské rozhraní

Prostřednictvím uživatelského rozhraní je možné zobrazit aktuální polohu sledovaného objektu online, prohlížet historii jeho pohybu, zobrazit odeslané hlášení a upozornění z lokalizačních zařízení. Dále je možné nastavovat lokalizační jednotky, jejich identifikátory, parametry sledování a střežení. Administrátor konta může vytvářet konta nových uživatelů, skupiny uživatelů a nastavovat jejich oprávnění.

Mobilní aplikace GPS Loc

Je dostupná zdarma pro chytré telefony s operačním systémem Android nebo iOS. Pomocí aplikace může uživatel jednoduše a pohodlně využívat funkce online sledování a střežení. Aplikace umožňuje zobrazení online polohy objektu, historie, hlášení o událostech. Uživatel dokáže pomocí aplikace nastavovat upozornění pro jednotlivé lokalizátory a též nastavovat režimy střežení.

Aplikace komunikuje se serverem GPS Loc pomocí datového přenosu, pro její využívání je potřebné internetové připojení v mobilním telefonu. Aplikace přijímá aktuální hlášení ze serveru a na vznik sledované události upozorní uživatele prostřednictvím notifikace. Upozornění jsou přijímána na pozadí a zobrazí se i v případě, že aplikace v mobilním telefonu právě není spuštěná.

 

store