SMART Loc EU12

SMART Loc je GPS/Glonass/GPRS lokalizátor s interní záložní baterií a je určený k pevné montáži do osobních, dodávkových nebo nákladních vozidel a pracovních strojů. Dodávaný je s aktivní SIM kartou a předplacenou 12 měsíční lokalizační službou v rámci EU.SMART Loc slouží na online GPS lokalizaci, zobrazení přesné polohy, aktuální rychlosti vozidla a stavu autobaterie. Sledování pohybu vozidla zpětně je možné v režimu historie. Na zabezpečení vozidla jsou určené nastavitelné funkce střežení, které je možné aktivovat manuálně nebo v předem nastavený čas. Zobrazení polohy, ovládání funkcí střežení, jako i hlášení událostí, je dostupné přes přehlednou mobilní aplikaci nebo webové uživatelské rozhraní. Všechny funkce zabezpečuje kompaktní GPS jednotka s vestavěnou záložní baterií.

 

 

SMART Loc umožňuje nastavení režimu střežení:

 

  • automatický režim s funkcí plánovače
  • manuální aktivace a deaktivace střežení
  • automatické vytvoření virtuální zóny střežení v okolí vozidla po vypnutí zapalování. Opuštění zóny bez zapnutí zapalování bude vyhodnocené jako nepovolená událost – odtah.

 

Hlavní vlastnosti zařízení

Univerzální použití

určené pro palubní napětí 12 – 24 V

Pevná montáž do vozidla

zabezpečí nepřetržité a spolehlivé sledování

Záložní baterie

umožní detekovat a upozornit uživatele na odpojení od napájení

Volitelný režim střežení

automatický režim nebo manuální aktivace / deaktivace

Podpora nejnovějších vozidel

možnost instalace také do vozidel s IPM* systémem

Možnost propojení s autoalarmem

Lokalizátor SMART Loc uživatele informuje o těchto událostech

Ztrátu spojení se serverem GPS Loc

Nízké napětí akumulátoru vozidla

Neoprávněný pohyb – např. při odtahu vozidla

Vyvolané otřesy ve vozidle

Připojení / odpojení napájení

Nastartovaní / vypnutí motoru vozidla

Poplach z autoalarmu

Aktualizace polohy po dobu jízdy vozidla

v jedinečném intervalu každých 15 sekund

*IPM – Inteligent Power Management System
IPM je systém inteligentního řízení úrovně palubního napětí vozidla a regulace dobíjení akumulátoru. Vozidla bez IPM systému po nastartování motoru mají konstantní palubní napětí v rozmezí 13,8 – 14,5 V. Vozidla vybavené IPM systémem mají palubní napětí při nastartovaném motoru v rozmezí 12,2 – 15,6 V. IPM systém ve vozidlech slouží k efektivnímu využívání energie, zvyšuje životnost akumulátoru vozidla a dokáže dobíjet akumulátor i při častých krátkých jízdách.

Volitelné příslušenství SMART Loc

  OEM ALARM MODUL // modul pro připojení originálního alarmu k GPS / Glonass / GPS lokalizátoru SMART Loc

 

v případě zájmu nás kontaktujte

Lokalizátor využívá servery systému GPS LOC.

Komunikace se servery probíhá prostřednictvím GPRS datového spojení.

Každé zařízení má přidělený uživatelský účet, kde si uživatel může řídit všechna svá lokalizační zařízení přes komfortní uživatelské rozhraní. Přístup k tomuto účtu je zabezpečený pomocí jména a hesla. Servery GPS LOC využívají nejvyšší ochranu pomocí SSL protokolu s certifikátem EV proti zachycení hesla, jaké využívají i banky při zabezpečování ochrany účtů internetbankingu.

Prostřednictvím tohoto webového uživatelského rozhraní je možné sledovat online polohu, historii, nastavovat upozornění, prohlížet hlášení pro své lokalizátory, měnit parametry a nastavení i jiných modelů lokalizátorů, které systém GPS LOC podporuje.

Mobilní aplikace GPS Loc je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS. Pomocí této aplikace má uživatel možnost pohodlně a jednoduše zabezpečit ochranu vozidla, zboží nebo jiného svého majetku. Aplikace přijímá hlášení a upozorní uživatele na sledovanou událost prostřednictvím notifikace i akusticky. Upozornění je zobrazené i v případě, že v mobilním telefonu aplikace GPS Loc není spuštěná. Umožňuje manuálně anebo automaticky zapínat střežení sledovaného objektu.


Prodloužení předplacené služby

S blížícím se koncem předplaceného období dostane uživatel včas automatické upozornění. Následně si může jednoduše objednat prodloužení předplacené služby na přenos dat v systému GPS Loc na období dalších 12 měsíců. Služba lokalizace polohy platí pro území EU + Švýcarska.

map-smart

Máte zájem? My se Vám ozveme.

Pokud máte zájem o objednání systému GPS Loc nebo potřebujete více informací, vyplňte, prosím, Vaše kontaktní údaje v tomto formuláři.
Naši pracovníci Vás budou co nejdříve kontaktovat.

Please select a valid form